Nasze zasady :) czyli regulamin

Nasze zasady :) czyli regulamin

Postprzez administrator » 8 mar 2013, o 17:42

1. Obowiązkiem każdego użytkownika jest zapoznanie się z regulaminem forum oraz stosowanie się do niego.

2.Celem forum jest stworzenie miejsca, w którym osoby zarejestrowane mogą wymieniać się poglądami, doświadczeniami i prowadzić różnego rodzaju dyskusje.

3. Na forum, może zarejestrować się każdy, kto ma ochotę tu być i dzielić się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami.

4.Każdy ma prawo do własnego zdania, własnych spostrzeżeń i wyrażania własnych myśli. Zabronione jest krytykowanie, osądzanie, wyzywanie, ubliżanie oraz ranienie uczuć innych, stawianie się w roli eksperta. Okazujcie sobie nawzajem szacunek i tolerancję. Dajcie prawo innym do posiadania własnych poglądów, idei, myśli. Odnoście się do siebie z życzliwością, kulturalnym językiem (przekleństwa nie są mile widziane), bez epitetów i ataków personalnych, nie rańcie drugiego człowieka.

6. Pamiętaj! Szacunek należy się każdemu, nie zależnie od wieku, rasy, wyznania, poglądów politycznych.

7. Zadbajcie o to by miejsce to było bezpieczne dla wszystkich, którzy chcę tu przebywać. Nie ujawniajcie danych umożliwiających identyfikacje użytkowników, w szczególności danych personalnych i adresowych.

8. Zabronione jest prowadzenie działalności reklamowej, promocyjnej i handlowej oraz prowadzenie badań bez zgody administratora. Posty o takiej treści będą usuwane, a użytkownikowi może zostać odebrany dostęp do forum bez ostrzeżenia.

9. Administrator zastrzega sobie prawo do zawieszenia działania lub likwidacji forum, usuwania postów naruszających regulamin, blokowania i usuwania użytkowników bez podania przyczyny.

10. Na forum zabronione jest nakłanianie do aktów przemocy, krzywdzenia innej osoby czy zemsty, to nie miejsce do "wyrównania rachunków". Tak samo zachęcanie do samobójstwa, autoagresji, używania środków psychoaktywnych jest niedopuszczalne.

11.Nie ma można usuwać postów ale jest możliwość edycji ich przez 30 min. od wysłania, więc pamiętajmy, że bierzemy odpowiedzialność za każde napisane słowo.

12. Wpisy, które naruszają zasady Regulaminu i prawa polskiego będą usunięte w całości lub części a Użytkownikowi może zostać odebrany dostęp do forum

13. Pamiętajcie, że forum jest miejscem, gdzie dzielimy się własnymi doświadczeniami i wiedzą oraz wspieramy się w trudnych chwilach, jednak nie zastępuje to fachowej diagnozy i pomocy specjalisty. Wsparcie na forum odbywa się tylko i wyłącznie między jego uczestnikami.

14. Trudno jest pozostawać z problemem samemu więc rozmawiajcie. Wspólnie łatwiej jest znaleźć rozwiązanie, więc korzystajcie z siły, nadziei i mądrości jakie daje działanie w grupie.

15. Kopiowanie treści z forum i przekazywanie ich dalej jest zabronione. Nie wolno również kopiować i wklejać wypowiedzi użytkowników z innych for oraz stron internetowych.

16. Wyciąganie i pranie brudów, zamieszczanie informacji o użytkownikach zaczerpniętych z innych miejsc w sieci jak również przekazywanie i zamieszczanie na innych stronach zdobytych tu informacji na temat użytkownika jest zabronione.

17. W dziale czytelnia wklejając artykuł należy podać źródło z którego pochodzi oraz autora.

18. Pamiętaj, że Administrator jest również człowiekiem i może popełniać błędy. Jeżeli nie zgadzasz się z podjętym przez niego działaniem, przedstaw spokojnie swój punt widzenia.

19. Nie ma możliwości usunięcia postów oraz konta użytkownika (po za wyjątkowymi sytuacjami). Pamiętajmy, że bierzmy odpowiedzialność za każde napisane słowo.

20. Traktujmy innych tak jak sami chcemy być traktowani.

21. Posty proszę zamieszać wyłącznie w języku polskim.
"Nic nie może wiecznie trwać..."

+Julia 06.01.2013 5tc [*]


Po stracie...
administrator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 18:56
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez » 8 mar 2013, o 17:42

 

Powrót do Regulamin Forum Wsparcia psychologicznego " PO STRACIE..."

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron